O kempu

V roce 2020 se v areálu SK Bělkovice – Lašťany uskuteční čtvrtý ročník fotbalového kempu pro děti ve věku od 6 do 12 let.

Termín:
Turnus A) 13. 7. – 17. 7. 2020
Turnus B) 10. 8.
– 14. 8. 2020
Turnus C) 24. 8. - 28. 8. 2020Cena: 1900 Kč 

Pokud se Vaše dítě zúčastní obou turnusů je celková cena 3500 Kč, tréninkové tričko dostává pouze jedenkrát. 

Letos budeme dětem objednávat stejné tréninkové dresy jako v loňském roce, není podmínkou si objednat nové tričko. Cena za jeden turnus bez trička je 1600 Kč. Pokud se Vaše dítě účastní obou turnusů a tričko bude mít z loňského roku je cena 3200 Kč. Možnosti ohledně objednání dresu budou uvedeny v přihlášce.


Hlavní část kempu se odehraje v areálu SK Bělkovice – Lašťany, dále na tréninkovém hřišti s umělým povrchem, koupališti a v přilehlém okolí. 

V ceně je zahrnuto sportovní tričko Adidas s logem kempu, pitný režim, strava po celý den - oběd, dvakrát děnně svačina, vstupy na koupaliště v Bělkovicích, bowling, hodnotné ceny pro děti a pamětní fotografie pro každého účastníka. 

Program:

Minimálně jednou denně tréninková jednotka, dále se mohou děti těšit na mimofotbalové soutěže, soupeření v týmech o hodnotné ceny, bowling, dovednostní disciplíny, během teplých dnů osvěžení na koupališti, besedu s ligovým fotbalistou, fotbalový kvíz a mnoho dalších aktivit (viz video).
logo_web.jpg

Partneři:

Olomoucký-kraj-logo-CMYK.jpg
logo_barevne-fb0.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one