Pokyny pro účastníky fotbalového tábora

Letní fotbalová škola Bělkovice – Lašťany 2017

Termín: 14. 8. – 18. 8. 2017

Areál SK Bělkovice – Lašťany

Co si s sebou vzít na tábor?
Pohodlné sportovní oblečení a sportovní obuv, kopačky, míč (možné zapůjčit – omezený počet), brankářské rukavice (brankáři), pokrývku hlavy, láhev na pití, lžičku na svačiny, plavky, ručník a opalovací krém (bude upřesněno v závislosti na počasí, první den plavky nebudou třeba), drobná hotovost dle uvážení (jednou během týdne půjdeme s dětmi na zmrzlinu).

Co nechat doma?
Tablety, mobilní telefony, hračky a veškeré cennosti, které by se mohly během tábora ztratit nebo zničit.

Jak bude vypadat trénink?
Děti budou rozděleny podle věku do tří skupin o 10-12 lidech, každou ze skupin bude mít na starost jeden trenér (všichni trenéři jsou představeni na webových stránkách).

Stravování?
Přímo v areálu bude zajištěn pitný režim a svačina dvakrát denně (ovoce, jogurt, sladké pečivo) a na obědy budeme docházet do restaurace U Dočkalů. Jídelníček bude zveřejněn na webových stránkách během prázdnin.
 
Jaký bude program?
7:45 - 8:00 sraz všech účastníků v areálu SK Bělkovice – Lašťany, 9:00 - 11:00 trénink, 12:00 oběd, 13:00 - 14:30 mimosportovní činnost (kreslení, beseda, fotbalový kvíz, koupaliště, společenské hry), 14:45 - 15:30 fotbalový turnaj, dovednostní disciplíny, 15:45 zhodnocení uplynulého dne a rozdání razítek nejšikovnějším fotbalistům, 16:00 ukončení programu, děti bez doprovodu mohou odcházet, ostatní čekají na příchod rodičů (nejpozději 16:30).
Program na jednotlivé dny bude upřesněn během samotného tábora v závislosti na počasí.
 
Jaké budou odměny pro fotbalisty?
Každý účastník se může těšit na sladkou odměnu a pamětní fotografii. Dále budou pro děti připraveny podepsané kartičky ligových fotbalistů, plakáty, časopisy a další hodnotné ceny.

 
Velice se těšíme na náš společně strávený fotbalový kemp a věříme, že si z něj odneseme všichni spoustu zážitků!
 
11.08.2017 17:32:59
vinkler.marek
logo_web.jpg

Partneři:

Olomoucký-kraj-logo-CMYK.jpg
logo_barevne-fb0.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one