Trenéři

DSC_0569.JPG
Marek Vinkler, 27 let
Jmenuji se Marek Vinkler, je mi 26 let. Pracuji jako lékař na Klinice Anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny ve Fakultní nemocnici Olomouc. Od svých 8 let se aktivně věnuji fotbalu. V současné době hraji za tým mužů SK Bělkovice - Lašťany. Mám bohaté zkušenosti s prací s dětmi, v minulosti jsem se účastnil Léta dětí (příměstské tábory pro děti konané v Olomouci) na pozici zdravotníka, dále jsem v letech 2015 a 2016 vedl fotbalové turnusy. V letě roku 2017 jsem se účastnil Fotbalové školy Petra Čecha a fotbalového kempu pořádaného pražskou Spartou. Jsem držitel trenérské licence C a Grassroots Leader Certifikátu.
Tomáš Vinkler, 20 let
Jmenuji se Tomáš Vinkler, je mi osmnáct let a sedmým rokem studuji ve Šternberku osmileté gymnázium. Fotbal mě baví odmalička, začal jsem hrát jako benjamínek v našem klubu v Bělkovicích-Lašťanech již v pěti letech. Mám zkušenosti i z krajské soutěže při hostování ve FK Šternberk. Jako žák jsem se několikrát zúčastnil prázdninových fotbalových kempů. V současné době hraju za tým dorostu a mužů SK Bělkovice-Lašťany.
Jan Frýba, 20 let
Jmenuji se Honza Frýba, je mi 18 let a v současné době jsem studentem gymnázia ve Šternberku. Fotbalu se věnuji od svých šesti let. Momentálně jsem členem týmu SK Bělkovice - Lašťany (dorost, muži). Účastnil jsem se několika fotbalových kempů pro mládež a mohu předat své zkušenosti mladším fotbalistům. Baví mě práce s dětmi.
Daniel Skalický, 26 let
Jmenuji se Daniel Skalický (26 let), jsem student navazujícího dvouoborového magisterského studia Tělesné výchovy a Aplikovaných ekonomických studií na Univerzitě Palackého v Olomouci. Zajímám se o pohybovou aktivitu mládeže, svoji praxi směřuji k pedagogické činnosti na ZŠ či SŠ. Jsem aktivním hráčem ve fotbalové (Pardubický krajský přebor) a futsalové (Divize D) asociaci. V roce 2020 na půl roku hráčem SK Bělkovic – Lašťany. Zajímám se o zdravotní tělesnou výchovu, baví mě práce s lidmi a cestování.
Velice se těšíme na náš společně strávený fotbalový kemp a věříme, že si z něj odneseme všichni spoustu zážitků!
1
logo_web.jpg

Partneři:

Olomoucký-kraj-logo-CMYK.jpg
logo_barevne-fb0.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one